Soft Translations (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Other
nl: Andere

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd
