Soft Translations (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Published
nn: Publisert

en: Other
nn: Andre

en: Unpublished
nn: Upublisert
