Soft Translations (1.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: Published
ro: Publicat

en: N/A
ro: N/D

en: Other
ro: Altele

en: Unpublished
ro: Nepublicat
