Soft Translations (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Published
sk: Zverejnené

en: Other
sk: Ostatné

en: Unpublished
sk: Nezverejnené
