Soft Translations (1.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: Unpublished
sr: Необјабљено
