Soft Translations (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Language
te: భాష

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Other
te: ఇతర

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
