Soft Translations (1.1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Language
ast: Llingua

en: Published
ast: Espublizáu

en: N/A
ast: N/D

en: Other
ast: Otru
