Soft Translations (1.1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Published
bg: Публикувано

en: Other
bg: Други
