Soft Translations (1.1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Published
hu: Közzétéve

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Other
hu: Egyéb

en: Unpublished
hu: Rejtett
