Soft Translations (1.1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Published
hy: Հրապարակված

en: N/A
hy: Տվյալ չկա
