Soft Translations (1.1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Published
oc: Publicat

en: Other
oc: Autre

en: Unpublished
oc: Pas publicat
