Soft Translations (1.1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ
