Soft Translations (1.1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: Published
pt: Publicado

en: N/A
pt: N/D

en: Other
pt: Outro

en: Unpublished
pt: Não publicado
