Soft Translations (1.1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Other
bo: གཞན
