Soft Translations (1.1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Published
da: Udgivet

en: Other
da: Anden

en: Unpublished
da: Ikke udgivet
