Soft Translations (1.1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Published
lt: Paskelbtas

en: N/A
lt: N/D

en: Other
lt: Kiti

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas
