Soft Translations (1.1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
