Soft Translations (1.1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Other
ug: باشقا
