Soft Translations (1.1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Language
es: Idioma

en: Published
es: Publicado

en: N/A
es: N/D

en: Other
es: Otro(s)

en: Unpublished
es: Sin publicar
