Soft Translations (1.1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Published
eu: Argitaratua

en: Other
eu: Bestea

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe
