Soft Translations (1.1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: Published
gl: Publicado

en: N/A
gl: N/D

en: Other
gl: Outro

en: Unpublished
gl: Non publicado
