Soft Translations (1.1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Other
gu: અન્ય

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
