Soft Translations (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Published
he: מפורסם

en: N/A
he: -ללא-

en: Other
he: אחר

en: Unpublished
he: לא מפורסם
