Soft Translations (1.1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Published
is: Birt

en: N/A
is: Á ekki við

en: Unpublished
is: Ekki birt
