Soft Translations (1.1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: Published
ja: 掲載

en: Other
ja: その他

en: Unpublished
ja: 非掲載
