Soft Translations (1.1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Other
km: ផ្សេងៗ
