Soft Translations (1.1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Language
ku: زمان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: N/A
ku: نییە

en: Other
ku: هیتر
