Soft Translations (1.1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: Published
ru: Опубликовано

en: N/A
ru: Н/Д

en: Other
ru: Другое

en: Unpublished
ru: Снято с публикации
