Soft Translations (1.1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: Published
sl: Objavljeno

en: N/A
sl: N/D
