Soft Translations (1.1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: Published
sq: Publikuar

en: Other
sq: Tjetër
