Soft Translations (1.1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: N/A
ta: இல்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத
