Solid theme (1.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Go to page @number
be: Перайсці на старонку @number

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Search form
be: Форма пошуку
