Solid theme (1.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Search form
cs: Vyhledávání
