Solid theme (1.0.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Your search yielded no results
nn: Søket ditt ga ingen treff.

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Go to page @number
nn: Gå til side @number

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »
