Solid theme (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Your search yielded no results
ar: لا نتائج لعملية البحث

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Go to page @number
ar: الذهاب إلى الصفحة @number

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Search form
ar: استمارة البحث
