Solid theme (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos
