Solid theme (1.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Search form
az: Axtarış forması
