Solid theme (1.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Login
el: Είσοδος

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Go to page @number
el: πήγαινε στη σελίδα @number

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης
