Solid theme (1.0.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Go to page @number
jv: Nang kaca @number

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Search form
jv: Form panggolèkan
