Solid theme (1.0.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Go to page @number
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی @number

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان
