Solid theme (1.0.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: Go to page @number
mn: @number хуудас руу

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
