Solid theme (1.0.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Login
nl: Inloggen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: New account
nl: Nieuwe account

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Search form
nl: Zoekveld
