Solid theme (1.0.0) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Your search yielded no results
pa: ਤੁਹਾਡੀ ਖੋਜ ਦੇ ਕੋਈ ਨਤੀਜੇ ਨਹੀ ਨਿਕਲ਼ੇ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to page @number
pa: ਸਫਾ @number 'ਤੇ ਜਾਓ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
