Solid theme (1.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Your search yielded no results
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Go to page @number
ro: Mergi la pagina @number

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Search form
ro: Formular de căutare
