Solid theme (1.0.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Login
sl: Prijava

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Search form
sl: Iskalnik
