Solid theme (1.0.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Go to page @number
sq: Shko tek faqja @number

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
