Solid theme (1.0.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Login
tr: Giriş

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Your search yielded no results
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Go to page @number
tr: @number. sayfaya git

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Search form
tr: Arama formu
