Solid theme (1.0.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Login
ug: كىرىش

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى
