Solid theme (1.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Login
uk: Вхід

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Go to page @number
uk: Перейти до сторінки @number

en: New account
uk: Новий обліковий запис

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: CSS files
uk: Файли CSS

en: Written by
uk: Автори
