Solid theme (1.0.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Your search yielded no results
vi: Không tìm thấy kết quả nào.

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Go to page @number
vi: Đến trang @number

en: New account
vi: Tài khoản mới

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm
